Haber

AK Parti’den CHP’li Özel’e tepki: Halk arasında ‘kurt’ mu diyorlar?

CHP Küme Başkan Yardımcısı Özgür Özel’in ‘trol ordusunun başındaki isim’ olarak nitelendirdiği Emin Şen, sosyal medyada gündem oldu. AK Partililer, Özel’in iddialarına yanıt verdi.

AK Parti Küme Başkan Yardımcısı Bülent Turan, “Millet ‘solucan’ mı, ‘dağ fare mi doğurdu’ diyor? i. Neymiş, sosyal medyada RT çok RT olsun diye mi örgütlenmişler! Tanrım!” dedim.

“Kurallara, ahlaka ve hukuka aykırı olan ne varsa elbette yapılmalıdır” sözlerini kullanan Turan, “Ancak gündemi bu şekilde sabote edip ‘can güvenliği’ne kadar söylemlerle yola çıkarsanız” dedi. , yaya olacaksın ve gülünç olacaksın.” .

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ise Özel’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaları kuru gürültü olarak nitelendirdi. Dağ, “Özgür Özel ‘can güvenliği’ iması ile dosya açıklayacağını söyledi. Kuru gürültü açıkladı. Küçük gösterisi bitmeden iftirası İçişleri Bakanlığı tarafından karalandı.

Ne oldu?

Özel, İçişleri Bakanlığı danışmanı olduğunu söylediği Emin Şen’in, Süleyman Soylu’nun bakan olduğu dönemde, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı ile İçişleri bakanlığından, kurduğu şirketler aracılığıyla milyonlarca liralık ihaleler aldığını bildirdi. sahip olunan veya ortak olunan. Ardından AK Parti’nin trol hesaplarını yöneten 25 kişilik Telegram grubundaki yazışmaları gösterdi. Şen’in de aralarında bulunduğu trol hesaplarda oluşturulan saçma sapan haberlerin 8 bin trol tarafından servis edildiğini iddia etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu