Haber

Başkan Böcek ulaşım esnafıyla buluştu

“Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlikte hareket edeceğiz.”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ulaşım esnafıyla bir araya geldi. Önder Böcek, ulaştırma dairesinden gelen biri olarak esnafın sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek, “5 yıllık süreçte hem taşıyıcıyı hem de taşıyanı mutlu etmek için elimizden geleni yaptık.” Birlikte çalıştık, birlikte karar verdik. Önümüzdeki dönemde yine birlikte hareket edeceğiz” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Lideri Adlıhan Dere Başkanlığı’nda ulaştırma esnafıyla bir araya geldi. toplantıya

Antalya Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Antalya Servisçiler Odası Başkanı Süleyman Şahin, Antalya Otobüsçüler Odası Başkanı Yasin Arslan, Kemer Ulaşım Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mustafa Tıraş, Kumluca Ulaşım Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Bayram İğneli, Demre Şoförler Odası Başkanı Mahmut Kemal Perçin, Kaş Ulaşım Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Hamza Ustaer, Korkuteli Şoförler Odası Başkanı Kemal İstık, Serik Ulaşım Hizmetleri Esnaf Odası Başkan Vekili Ahmet Karakoyun, Manavgat Şoförler Odası Başkanı Muammer Ünal, Manavgat Askerler Odası Başkanı Mustafa Aydın, Alanya Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya, Alanya Askerler Odası Başkanı Paşa Özkan ve Gazipaşa Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Hasan Tüncel katıldı.

BÜTÜN HEDEFİMİZ ANTALYA’NIN MEMNUNİYETİ

Taşımacılık sektöründen gelen biri olarak 5 yıl içerisinde hem taşımayı hem taşımayı keyifli hale getirmek için elinden geleni yaptığını söyleyen Lider Böcek, şunları söyledi: “Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe olan bir arkadaşım olarak Yıllardır ulaşım sektörünün desteğiyle 5 yıllık süreçte hem taksicilere hem otobüslere hem de servis otobüsü dostlarına yardımcı olduk. Elimizden gelenin en iyisini yaptık. Bütün hedefimiz taşınan çocuklarımızın, vatandaşlarımızın, bizi taşıyan dostlarımızın ve Antalya’nın memnuniyetiydi. Bu konuda birlikte çalıştık ve birlikte karar verdik. “Ulaştırma sektöründe maliyetlerinizi vatandaşı üzmeden bilen biri olarak her zaman desteğiniz oldum ve olmaya da devam edeceğim” dedi.

BAŞKAN DERE, “ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLDU”

Antalya Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Lideri Adlıhan Dere, Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile 4 dönem Konyaaltı Belediye Başkanı, 1 dönem de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak çalıştıklarını belirterek, şöyle konuştu: “Belediye başkanımız içimizden biridir. Şoförün, garsonun, taksi şoförünün her zaman yanında oldu. Her dönem taleplerimizi değerlendirdi. Bu zamana kadar bizi yalnız bırakmadığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Kendisine şahsım ve kurumlarım adına çıktığı yolda başarılar diliyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu