Teknoloji

Battlefield 2042 için yeni sezon geliyor: Yeni harita, silahlar ve daha fazlası

 
DICE grubu tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan çevrimiçi çok oyunculu nişancı aksiyon oyunu Battlefield 2042’nin yeni sezonuna sayılı günler kaldı. New Dawn olarak da bilinen 5. Sezon güncellemesi, yepyeni içeriklerle dolu büyük bir paketle 7 Haziran’da geliyor.
 
Yeni dönem güncellemesi yeni içerik içeriyor
 
 
 
Genel olarak oyuncular tarafından eleştirilen nişancı aksiyon oyunu Battlefield 2042’nin 5. Dönem güncellemesi, yepyeni bir harita, yeni silahlar, eşyalar, deneyimler ve tamamen yeni bir battle pass (sezonluk bilet) içeriği içeriyor. Tüm özellikleri içeren paketin 7 Haziran’da oyuna dahil edilmesi planlanıyor.
 
XCE BAR, GEW-46 & BFP.50 silahlarının oyuncuların beğenisine sunulacağı yeni sezonda ayrıca Uzmanlar, Silahlar ve daha fazlası için yepyeni kozmetik öğeler içeren yeni bir Era Pass yer alıyor. Ayrıca çeşitli dengeleme değişiklikleri ve oyun içi geliştirmeler de yeni güncelleme ile birlikte gelmeyi bekliyor.
 
Yeni içerik güncellemeleri gelmeye devam ettikçe oyuncu sayısının artırılması hedeflenmektedir. Oyun şu anda Steam’de 599,99 TL, Epic Games’te indirimli 149,99 TL, Playstation Store’da indirimli 240,00 TL ve Xbox Store’da 599,99 TL’den satışta. Ayrıca, oyunu bir EA Play aboneliğinin parçası olarak da oynayabilirsiniz.
 
Battlefield 2042 yeni dönem fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu