Haber

BTS Üyeleri İnternetin Avrupa’yı Fetheden Sultanları Kim Olacak?

Filenin Sultanları, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nı altın varaklı kalemle kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Tüm Avrupa’nın padişahı olan kızlar ülkede büyük coşku yarattı. Hepimizin gurur duyduğu bu başarının ardından elbette A Milli Kadın Voleybol Grubu gündemimizde olmaya devam ediyor. Güney Kore’nin en popüler müzik grubu BTS’in hayran kitlesi ARMY de şu soruyu sordu: ‘BTS üyeleri hangi Net olabilir?’ düşündü. Bakalım neler çıktı…

Bildiğiniz gibi Filenin Sultanları, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nı kazanarak tüm ülkeyi gurur seline sürükledi.

Finale emin adımlarla ilerleyen ve Sırbistan karşısında galip gelen A Milli Kadın Voleybol Takımımız, sosyal medyada en çok konuşulan konuların arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Kızlar bu kadar gündemdeyken Güney Kore’nin gururu, her başarının altında parmağı olan BTS grubunun hayranları da harekete geçti.

Farklı kulvarlarda bambaşka başarılara imza atmış iki farklı dünyanın gruplarını bir araya getiren ‘hangisi olurdu?’ sorusuna yanıt aradı.

Görmediyseniz aynı eşleştirmeyi Cennet Mahallesi karakterleri için de yaptık.

Türk ARMY’leri BTS’e “Acaba ne olacak?” diye sordu. her zaman düşünüyor. Cennet Mahallesi’nden sonra “hangi yemek programını sunacaktı?” yaptık.

Bakalım hangi BTS üyeleri İnternetin Sultanı olacak…

Liderleri birbirinden ayırmak elbette mümkün değil. Kim Namjoon, hırsıyla filenin sultanlarını bir arada tutan kaptan Eda Erdem Dündar’ı canlandıracaktı.

Eda Erdem’in aurasına, takımı yönetme şekline, en kötü anlarında bile herkesin en büyük destekçisi olarak kaptanlığını göstermesine hayranız. En kötü anlarda bile verdiği motivasyon ve yönetimle kızları düştükleri yerden alıp zirveye taşıma konusunda mükemmeldir. BTS’in lideri Namjoon’da da aynı şeyi görüyoruz. En iyisi olsun diye tüm üyeleri bırakmayan, canlı yayınlarda konuşsunlar diye öne çıkaran ve süreçleri doğru yöneten Namu, Eda Erdem’den başkası olamazdı.

Kim Seokjin, fırsat verilirse takımı en iyi hale getirebilecek ve hayatına zor anlar yaşatabilecek Gizemli Orge olacaktı.

Başarısı gözle görülür ancak kendini gösterme fırsatına ihtiyacı olan Gizem Örge, Avrupa Şampiyonası hırsıyla ortalığı kasıp kavurdu. Aynı potansiyeli Seokjin’de de görüyorum. Bildiğiniz gibi buna ‘Gümüş Ses’ deniyor. Yıllarca müzik videolarında Seokjin’in arka planda bırakılan kısımları daha sonra herkesin hızını tokatladı. Tıpkı Gizem Örge gibi.

Elbette gururumuz, yaptığı her şeyle dalları parçalayan ve dissing’in kitabını yazan Ebrar Karakurt, Min Yoongi olurdu.

Ebrar, bırakın başarılarını ve maç performanslarını, kişisel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla da taraftarın hedefi haline geldi. Her zaman söylediğimiz gibi kimse Ebrar’ı sınır tanımayan ve üzen bir şekilde eleştirmeye devam ederken, o en güzel cevabı şampiyonlukla verdi. Yoongi de tıpkı onun gibiydi. Söylediği ve yaptığının ‘zor’ olduğu gerekçesiyle bazı izleyiciler tarafından eleştirilen Yoongi, kendi eleştirilerine şarkılarıyla yanıt verdi. Aynı zamanda son albümüyle her cümleyi tek tek silerken grup üyelerinin yaptığı yorumlar da sinirlerini bozmuş olmalı. Peki, ‘Nefret ve önyargının köleleri, YouTube’un köleleri, gösterişin köleleri’ diyorduk…

Başarılı savunmaları ve sempatik tavırlarıyla Jung Hoseok, Zehra Güneş olacaktı.

‘Viyana’nın kapılarını da mı savundunuz?’ Zehra Güneş’in başarılı performansını her zaman konuşmaya devam ediyoruz. Bu yüzden Zehra’yı güler yüzlülüğü, güler yüzü, hırsı ve sempatisiyle çok sevdiğimiz Jung Hoseok’a benzettik. Ne kendisinin ne de oburluğunun sistemi bozmasına izin vermeyen Hoseok, maç içerisinde farklı bir hırsla sahaya giren ve hataya tahammülü olmayan Zehra ile aynı kulvardadır. Sıradan zamanlarda bir çiçek gibi tatlı tatlı dolaşırken, işler ciddileşince farklı bir insan ortaya çıkar. Azim denilen şey tam anlamıyla gözlerinden okunuyor.

Park Jimin, her zaman en iyisini yapmak için çok çalışan ve başarılarının karşılığını alan Elif Şahin olacak.

Sahada yapamadıkları her şeyle kendini gösteren ve önlerine çıkan başarıya adım adım ilerleyen Elif Şahin, elbette finalin en beğenilen isimlerinden biri oldu. Milli Takım’da pes etmeden mücadele eden, zorlu yollardan geçerken takıldıkları taşları sektiren Elif Şahin, bu konuda Jimin’e çok benziyor. Konserlerde engellendiği dönemlerde ölüm tehditleri alan Jimin asla pes etmedi. Her zaman en iyisi olmak için çalışmaya devam etti ve artık dünya onun peşinde.

Kim Taehyung; Her zaman çok heyecanlanan, sahaya hücum eden ama bazen söylediklerine hakim olamayan Birinci’nin Aydın’ıydı.

İlkin Aydın’ın dünya tatlısı bir insan olduğu konusunda hemfikiriz. Sempatik tavrıyla ortalıkta dolaşırken takıma neşe kaynağı oluyor. Başarısı için elbette kelimeler yetmez. Avrupa Şampiyonası’nın en mutlu isimlerinden biri. Tıpkı Taehyung gibi. Grubunun ve arkadaşlarının başarısından her zaman çok mutludur. Bir yandan da başarılı olmak için elinden geleni yapıyor. Farklı tarzı ve ‘Tata Mic’ tavrıyla bebek gibi sevme isteği uyandırıyor. Ayrıca canlı yayında yanlışlıkla siyasi şeyler söyleme ihtimali de yüksek. 🙂

41 kez kahrolası bir ikili: Jungkook, Melissa Vargas olurdu.

Finale kadar sahada büyük bir coşku yaşayan Melissa Vargas, final maçında Sırbistan karşısında 41 sayı atarak Sultanları şampiyonluğa taşıyan isim oldu. Herkes Vargas’a çok sevinirken, o da hak ettiği bu başarıyı en keyifli şekilde kutladı. Tıpkı Jungkook’unki gibi. Bu zamana kadar çok çalışan, hep ön planda olan, bir an bile durmayan ve adını dünyaya duyuran Jungkook, sahaları değil sahneyi ağlattı. Tek yapmamız gereken onun başarısıyla gurur duymak ve hayranı olmak.

Bonus: Bang Si-Hyuk namı diğer Hitman Bang Giovanni Guidetti olacak. 🙂

Söylemeye gerek yok, çoğunuz ne demek istediğimi anlayacaksınız. Kümenin başarısıyla adını daha geniş kitlelere duyuran Hitman Bang, şirketi büyütse de hiçbir zaman bunlarla yetinmemiş, hırslarına kurban giderek süreci kötü yönetmiş; Giovanni Guidetti olurdu.

Sizce BTS üyeleri İnternetin Sultanı olacak mı?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu