Haber

CHP’li kadınların Keşan’da birlik toplantısı

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA)-CHP Keşan İlçe Kadın Kolları’nın düzenlediği dayanışma kahvaltısında birlik ve beraberlik bildirisi verildi.

Bine yakın partilinin katıldığı kahvaltıda, CHP Keşan Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Özcan’ın yeniden CHP bayrağını Keşan Belediyesi’nde dalgalandıracağı vurgulandı.

Kahvaltıda ilk söz alan CHP Keşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Gegeoğlu, seçim öncesi keyifli bir gün geçirmek ve geleceğe dair umutlarımızı paylaşmak için bir araya geldiklerini belirterek, “Size inanıyorum ve inanıyorum. CHP olarak kadınların her alanda daha fazla söz sahibi olması için çaba göstereceğimizi belirtmek isterim.” “Daha adil, eşit ve güçlü bir Türkiye için her zaman birlikte çalışacağımıza olan inancımızı güçlendirelim. Diğer seçimlerde de partimizin tüm faaliyetlerinde kadınlarımız özveriyle çalıştı. 31 Mart Yerel Yönetimlerinde de aynı duygularla çalışacağız. Seçimler. 15 yıldır belediye başkanlığı yapan Belediye Başkanımız Op.Dr., “Sayın Mehmet Özcan’ı yeniden belediye başkanı yapacağız” dedi.

Edirne İl Kadın Kolları Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Çiğdem Gegeoğlu, salondakilerden söz isteyerek, “O CHP bayrağını önümüzdeki 2 ay boyunca evlerimizden, eşlerimizden Keşan Belediyesi’nde yeniden kaldırmaya hazır mısınız?” çocuklarımızdan, arkadaşlarımızdan ve Mehmet Özcan’ın yeniden belediye başkanı yapılmasına ne dersin?” ” diye sordu.

CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, 30 Aralık’ta hem Keşan’a, Trakya’ya hem de Türkiye’ye örnek olacak bir demokrasi şöleni yaşadıklarını anımsatarak, partililerin desteğiyle sandıkta birinci sırada Mehmet Özcan’ın geldiğini hatırlattı. “Keşan, Mehmet Özcan’a, Mehmet Özcan da Keşan’a hasret” diyen Çakır, şöyle devam etti: “Keşan, Mehmet Özcan’a, Mehmet Özcan da Keşan’a aşık, bu hasreti daha fazla uzatmayalım, kavuşalım. Aşıklar 31 Mart’ta bir arada.” söz konusu.

Keşanlı ve Trakyalı olmaktan bir kez daha gurur duyduğunu belirten CHP Keşan Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özcan, seçimlere yaklaşık 70 gün kaldığını belirterek, “Gerçekten sıkı tutuyoruz çünkü zaman var. 20 günde aylarca süren bir çalışma. Şimdiden bu çalışmalar için teşekkür ederim.” İl kadın liderimizin vurguladığı gibi, biz eşlerimizden biraz fedakarlık edeceğiz, eşler biraz bizden, çocuklar da dedelerinden, babalarından, annelerinden biraz fedakarlık edecek, Mart sonu bahar. Değerli hemşehrilerim, 2. kez gidip o bayrağı alma görevini bana verdiniz, bayrak 3. kez yanımızda olacak. Bunun için hepinizin desteğine ihtiyacımız var. “Hepimizin birbirimize ihtiyacı var. Bayrağı bir kez daha yerden almaya hazır mıyız? Bu güçle, sizin zarafetinizle, bu medeniyetle, onu Allah’ın izniyle geri alacağız. İkinci kez geri alacağız. Hepinize saygılarımla. Mart ayının sonu bahardır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu