Haber

Denizli Büyükşehir Belediyesi Tavas’ta yol planlama çalışması gerçekleştirdi

Denizli Büyükşehir Belediyesi, altyapı, doğalgaz ve elektrik hatlarının yer altına alınmasının ardından Tavas ilçesine bağlı Kızılcabölük Mahallesi’nde yol ve kaldırım çalışması gerçekleştirdi. Asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, vatandaşlarla buluşarak sıkıntılarını dinledi.

Denizli’nin dört bir yanında üstyapı çalışmalarını sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, altyapı, doğalgaz ve elektrik hatlarının yer altında olduğu ve bu çalışmalar nedeniyle yol konforunun bozulduğu Tavas ilçesine bağlı Kızılcabölük Mahallesi’nde yol iyileştirme kampanyası başlattı. Bu kapsamda Kızılcabölük Mahallesi’nin ana arteri olarak kullanılan Atatürk Caddesi’nde 2,5 kilometre sıcak asfalt çalışması gerçekleştiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, bölgede 9 bin metrekare kaldırım düzenlemesi, içeride ise 1000 metrekare çalışma gerçekleştirdi. ve mezarlıkta. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kızılcabölük Mahallesi’ni ziyaret ederek sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Lider Zolan’a Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın ve beraberindekiler eşlik etti. Başkan Zolan, ilk olarak esnafı ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi, vatandaşlarla bir süre sohbet edip sorunlarını dinledi. Daha sonra Atatürk Caddesi’nde yürütülen sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Önder Zolan, çalışanlara başarılar diledi ve bir süre asfaltlama makinesini kullandı.

“Vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirdik”

Başkan Zolan, burada yaptığı açıklamada, Denizli’nin dört bir yanında yol sorunu olan bölgelere dokunmaya çalıştıklarını belirterek, vatandaşların taleplerini en üst düzeyde karşılamak için çaba sarf ettiklerini söyledi. Kızılcabölük’ün büyük bir mahalle olduğuna işaret eden Başkan Zolan, şöyle konuştu: “Kızılcabölük, üretimiyle, halkının emeğiyle çok değerli bir yerleşim yeri. Burada birçok altyapı çalışması yapıldı. Son olarak doğalgaz çalışmalarının ardından elektrik de devreye girdi. Hatlar da yer altına alındı.Bu çalışmalardan sonra yol konfor sorunları oluşmaya başladı.Vatandaşlarımızın talebi üzerine merkezden geçen ana cadde ve meydanımızı asfaltlıyoruz.Vatandaşlarımızın talebini yerine getirdik.Vatandaşlarımız memnun. Doğalgaza erişim ve yolların en üst düzeyde konforlu hale gelmesi. İnşallah 19 ilçemiz, 616 ilçemiz birlik ve beraberlik içinde olacaktır. “Mahallemizde her zaman birlikte mücadele edeceğiz. Allah yolumuzu açsın, bizlere güç ve kuvvet versin. Yollarımız hayırlı ve uğurlu olsun.” – DENİZLİ

koprukoyhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu