Haber

Deprem Bölgesinde Güldüğü İddiasıyla Kendini Hedef Gösterenlere Ece Üner’den Sert Yanıt!

Gazeteci Uğur Dündar ve sunucu Ece Üner, deprem bölgesinden TV100 ekibiyle birlikte deprem yayını yaptı. Bu yayının ardından kamera arkası görüntüleri servis edildi ve Ece Üner ve grup arkadaşlarının güldüğü iddiasıyla gol gösterildi. Ece Üner, Twitter üzerinden konuyla ilgili sert bir açıklama yaptı. Uğur Dündar da iddiaya açıklık getirdi.

6 Şubat sabahı 10 ilimizde binlerce vatandaşımızın hayatını kaybetmesine neden olan depremin 15. günündeyiz. Günlerce deprem bölgesinden gelen haberleri saniye saniye takip ettik. Bazen ağladık, bazen umut ettik.

Enkazdan en ufak bir haber için günlerce televizyon ekranlarına kilitlendik. Birçok gazeteci hem stüdyoda hem de sahada bize bilgi aktarmaya çalıştı.

TV100 kadrosunda yer alan Uğur Dündar ve Ece Üner de bu isimler arasında yer aldı. Deprem bölgesinden ve stüdyodan gelişmeleri bizlere aktarmaya çalıştılar.

Şimdi bu iki isim bir görselle gösterildi. Yayının ardından Uğur Dündar ve Ece Üner’in deprem bölgesinde güldüğü iddiasının yer aldığı bu görüntü servis edildi.

Bu tartışmanın ardından Ece Üner, Twitter hesabından sert bir açıklama yaptı.

Üner, “Yayın bitiminde nazikçe dönüp Uğur abiye hayırlı olsun dedim ve gülümsedim.

Uğur Dündar ise “Bir arkadaşın gülüşü abartılarak sanki binlerce çürümüş yapının yıkılmasından, onbinlerce insanımızın kaybından biz sorumluymuşuz gibi iftira atılıyoruz! PES” açıklamasını yaptı.

efeler-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu