Yaşam

İbrahim Tatlıses varlıklarını tek tek açıkladı! Otellerden kebap salonlarına kadar hiçbir şey yok.

İmparator lakaplı ünlü Türk şarkıcı İbrahim Tatlıses mal varlığını açıkladı. Tatlıses’in serveti yok denecek kadar azdır. Kebapçılardan otellere, limuzinlerden karaya ünlü sanatçı, mülküne dair her şeyi anlattı.

ZENGİNLİĞİNİ AÇIKLADI

Geçtiğimiz günlerde medyada ‘zenginliği baş döndüren ünlüler’ başlıklı bir liste yayınlandı. Listenin başında ismi yer alan Tatlıses, hakkında çıkan haberleri yalanladı. Listede belirtildiği gibi bir servetinin bulunmadığını belirten Tatlıses, servetini kendisi açıkladı.

MÜLK KÜÇÜK

Tüm servetini yazılı olarak açıklayan İbrahim Tatlıses’in paylaşımı gündem oldu. TGRT’ye göre İbrahim Tatlıses’in mal varlığı şu şekilde:

OTELLER, KEBAP SALONU, ARAZİLER

“Şanlıurfa-Şanlıurfa’da Seyrantepe’de 1,5 dönüm arsa üzerinde kebapçı, TV binası, Tatlıses Şirketler Grubu binası, By Tatlısesgiyim atölyesi ve mağazası, Demirciköy Alarko Sitesinde villa, Seyrantepe’de üç daire OYAK Sitesi, Şanlıurfa Şanlıurfa’da bir apartman dairesi İzmir’de 3 dönüm arsa, Narlıdere Folkart Evleri, Hadımköy Günışığı Konakları’nda bir villa, 1 tekne, 2 sürat teknesi, 2 Mercedes arabası, 3 Jeep, 1 limuzin, 20 şirket aracı, Bodrum Bitez Tatlıses Paradise dairelerinde 48 daire ve bir villa içi, Golo Beach Hotel Bodrum Bitez’de 6.5 dönüm arazi üzerinde denize sıfır 26 odalı, Bodrum Bitez’de 6.5 dönüm arsa içinde, Kuşadası’nda 8 dönüm arazi üzerinde 6 katlı, 157 oda 314 yatak Tatlıses Otel, İstanbul’da 5 Kebap restaurant, Uydu kanalı ve D-Smart TV kanalı, Tempo TV ulusal çapta birçok ilde yayın yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu