Yaşam

MasterChef Barış’ın ‘Adalet Sistemini Bozdunuz’ Açıklamasına Cemre’den Cevap Gecikmedi!

MasterChef’in dün akşam yayınlanan bölümünde yine gergin anlar yaşandı. Cemre’nin kaptanlığını yaptığı kırmızı takım maçı kaybederken, Metin’i potaya gönderen Cemre’ye Barış’ın ‘Adalet sistemini bozdun’ sözleri tartışmalara yol açtı.

MasterChef’in dün akşam yayınlanan bölümünde kaos ve entrika yine devam etti.

Cemre’nin kaptanlığını yaptığı kırmızı takım, dokunulmazlık oyununu kaybederken, bireysel dokunulmazlığı kazanan Dilara, Cemre’yi potaya gönderdi.

Cemre oy kullanmaya gerek kalmadan doğrudan potaya gitse de oylama sırasında aleyhindeki konuşmalar devam etti. Barış da o konuşmalardan birini yaptı.

Geçen hafta plakayı geçmesine rağmen Metin’i potaya gönderen Cemre, hafta boyunca yarışmacılardan tepkiler alırken, Metin’in yarışmadan elenmesiyle söz konusu tepkiler giderek büyüdü.

Oylama sırasında Cemre’ye tepkisini göstermek isteyen Barış, “Adalet sistemini bozdunuz” dedi. Cemre, yarışmacıların kendi adalet sistemlerini kurduklarını belirterek geri adım atmadı.

“Bu adalet sistemini kim yarattı? Mesela kim kurdu? Burada yazılı bir kural mı var? Nasıl bir adalet bu?”

Barış, “Herkesin kendine göre bir adalet sistemi vardır” deyince Cemre, “Gördünüz mü? ‘Kendisine göre adalet’ deyince ortam daha da gerginleşti.

“Metin’i potaya göndererek iç adalet sistemimizi bozdunuz” diyerek yarışmacılar arasında bir sistem oluşturulduğunu itiraf eden Barış, yarışma boyunca Cemre’yi yazacağını da belirtti.

Cemre, söz konusu açıklamaya şu şekilde yanıt verdi: “Bunun sizin kurduğunuz bir adalet sistemi olduğunu söylemeniz benim için mükemmel.”

gudul-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu