Haber

Sessizliğini Bozmak: Şarkıcı Lizzo’nun Cinsel Taciz ve Duygusal Şiddet İddialarına İlk Tepkisi

Dünyaca ünlü müzisyen Lizzo, dansçılarının kendisine cinsel taciz ve duygusal şiddetten dava açmasıyla magazin gündemine bomba gibi düştü. İlk açıklama ünlü müzisyenden geldi… ?

Dünyaca ünlü müzisyen Lizzo, eski dansçılarından üçü tarafından cinsel taciz iddiasıyla dava edilerek magazin dergilerinin gündemine bomba gibi düştü.

Lizzo’dan bir açıklama gelmese de ünlü müzisyene ilk yansımasını ortaya çıkaran Beyonce oldu.

Lizzo ise ilk kez sessizliğini bozarak iddiaya ilişkin ilk açıklamayı Instagram hesabından yaptı.

Ünlü müzisyen sözlerine “Son birkaç gün yürek burkan derecede zor ve iç karartıcı bir şekilde bunaltıcı geçti” diyerek başladı.

“İş etiğim, ahlakım ve haysiyetim sorgulandı. Karakterim eleştirildi. Normalde asılsız iddialara yanıt vermemeyi tercih ederim ama bunlar kulağa inanılmaz ve yanıt verecek kadar tuhaf geliyor…”

Bu sansasyonel hikayeler, kişisel olarak cinsel davranışlarının uygunsuz ve profesyonelce olmadığının söylendiğini açıkça kabul eden eski çalışanlardan geliyor.

Lizzo, “Bir sanatçı olarak işim konusunda her zaman tutkulu oldum,” dedi. “Bazen zor kararlar alıyorum ama amacım kimseyi rahatsız etmek değildi.”

Ünlü sanatçı, “Kurban gibi görünmek için burada değilim” dedi.

Cinselliğim ve kendimi ifade etme konusunda rahatım ama insanların bunu benim olmadığım bir şey olduğumu göstermek için kullanmasına izin veremem.

“Her gün alay edilmenin nasıl bir his olduğunu biliyorum” diyen Lizzo, bir çalışanın kilosuyla dalga geçmekle suçlanmanın kendisini “yok edeceğini” de sözlerine ekledi.

“Canım yandı ama bunun yaptığım güzel şeylere gölge düşürmesine izin vermeyeceğim” diyen ünlü müzisyen, kendisine destek olmak için arayanlara da teşekkür etti.

Niyetin nedir? Yorumlara hoş geldiniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu