Teknoloji

Star Trek: Resurgence Çıkış Tarihi Açıklandı

Dramatic Labs tarafından geliştirildi ve yayınlandı Star Trek: Diriliş Çıkış tarihi nihayet açıklandı. Bir aydan az zamanımız kaldı. Oyunla ilgili detaylar burada.

Star Trek: Resurgence Ne Zaman Geliyor?

Telltale Games stüdyosundan ayrılan geliştiriciler tarafından kuruldu Dramatik Laboratuvarlar Yeni Star Trek oyunu 2021 yılında duyurulmuştu. Hikayenin anlatımının yükleneceği bir maceranın bizlere sunulacağı oyun ekim ayında bu aya ertelenmişti. Bugün ise kesin çıkış tarihi açıklandı. takviminizde 23 Mayıs 2023tarihe bir işaret koyun.

Star Trek: The Next Generation zaman çizelgesinden kısa bir süre sonra gideceğimiz Resurgence, iki yaratık medeniyeti etrafında dönen bir benzetme ile karşımıza çıkacak. Bu noktada, Yıldız Filosu sakinliği yeniden sağlamak için bir görevde olacak.

Senaryo boyunca oyun, USS Resolution Birinci Subayı Jara Rydek ile mühendis ekip üyesi Carter Diaz arasında geçiş yapmamızı sağlayacak. Telltale Games oyunlarından aşina olduğumuz seçimler ve akışın yönü Star Trek: Resurgence için de geçerli olacak.

Amerikan stüdyosunun geçmişte The Walking Dead, The Wolf Among Us, Tales from the Borderlands ve Batman ile ne kadar başarılı olduğunu biliyoruz. Etkileşimli hikaye kurgusunda karakterlerin ve yaratık uygarlıklarının talihleri ​​bizim elimizde olacakken, Dramatic Labs ayrıca Star Trek evreni ile hiç olmadığı kadar etkileşim kuracağımızı ve bizlerin deneyimleyebileceği bir deneyim sunmayı amaçladıklarını da belirtiyor. film izliyormuş gibi yap

PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series konsollarının yanı sıra Epic Games Store üzerinden PC tarafına özel olarak satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu