Yaşam

3 Şubat Gelinim Mutfakta Birinci Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta Çeyrek Altın Kazananı: Orta Final 5. Gün Puan Durumu

Bride’s Kitchen’da Yarı Finalin ilk haftası sona erdi. Bugün 1085. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Gelin Mutfağı’nda heyecanlı anlar yaşandı. Karga Film imzalı yarışma programında gelinler arası yarışmaya kayınvalidelerle söyleşi de eklendi. Gelinler ‘kaynanalarla iyi geçinme rehberi’ yayınladı! Mid-Final’in 5.çeyrek altınları bugün sahibini buldu. Peki haftanın beşinci günü ve Ara Final’de neler yaşandı, puan durumu nasıl oldu, günün kazananı kim oldu?

İşte günün lezzeti ve çeyrek altın kazanan 3 Şubat Cuma Nedime Mutfağı’nda puan durumu…

Gelinimin Mutfağında Mid-Final’in beşinci gününde “Kayınvalidelerle İyi Geçinme Rehberi” etkinlik oldu! Bugünkü yarış ile Orta Finalin ilk haftası sona erdi.

Peki Gelinim Mutfak’ta 20 gün sürecek Mid-Final’in ilk haftasında neler yaşandı ve haftanın son çeyreğinin altın madalyasını kim kazandı? ?

Sunucu Nursel Ergin, Gelinim Mutfak’ta günün lezzetini açıkladı: 3 Şubat Cuma günü Gelin Mutfağı yarışmasının lezzeti “Tarçınlı Çörek” oldu!

Gelinin Mutfağında yaşanan olayın kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı! Merve ve Yasemin Hanım arasında neler yaşandı, neler konuşuldu?

Kamera arkası görüntüleri stüdyoyu karıştırdı! Merve, kayınvalidelerden Yasemin Hanım’a bornoz verdi. Yasemin Hanım, Merve’yi sevgiyle kucaklayıp kucaklayınca gelinler arasında gerginlik yaşandı.

Merve’nin kayınvalidesi Türkan Hanım, gelinine “Ne hediye aldın?” diye sordu. sorusuyla dikkatini çekti.

Gelin ve kayınvalide arasında tartışma çıktı! Türkan Hanım gelinine “18 yıldır bana 10 TL hediye almadın” dedi.

Merve ise kayınvalidesinin sözlerinden geri kalmadı ve ‘Özür dilerim anne 18 yaşında seni bu kadar sevemedim’ dedi.

Kayınvalidenin gelinine “Merve sağmayacağın ineğin önüne ot koyma” açıklaması kayınvalideyi kızdırdı.

Tartışma sırasında Merve’nin hediye ettiği bornozun 700 TL olduğu öğrenildi. Yasemin Hanım, “Merve bana daha değerli ikramlar almak istedi” diyerek Türkan Hanım’ı yeterince kızdırdı!

Kaynanasıyla sorun yaşayan tüm gelinlerin dikkatine! Kaynanalarla iyi geçinme rehberi belli oldu!

Hatice’nin taktiği gelinleri çok güldürdü ve bütün gelinler bu yazıların altına imza attı. Kayınvalideler mi? Bunu hiç sorma…

Hatice’nin kaynanalarla iyi geçinme rehberinin ilk maddesi “Kayınvalidenin evini temizle” oldu.

Gelinim 2 mutfakta kaynanalarla iyi geçinme rehberindeki unsurlar: “Kayınvalidenizin yemeklerini övün.” Üstelik yemeği hiç beğenmeseniz bile övmeyi unutmayın.

Yeterli kayınvalide yönergesi 3. unsur: “Kayınvalidenizi arabanın ön koltuğuna oturtun.”

3. sayıda da tüm gelinler katıldı. Ancak Merve’nin itirafı izleyenleri güldürdü. Anlaşılan Merve’nin kayınvalidesi ön koltuğa sığamadığı için arka koltukta tek başına oturuyordu.

Gelinler canları istemese de yaptıklarını anlattılar. Hatice son sözü söyledi: “Kızlar hani ben de üzülmüyorum ama oluyorum”

Hatice’nin Gelin Mutfağında açıkladığı ‘Kayınvalidelerle İyi Geçinme Rehberi’ hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Gelinim Mutfakta Kim Elendi?

Ara Finalin ilk haftası bugün sona erdi! Bride’s Kitchen’da 20 gün sürecek Mid-Final’e 15 gün kaldı. Ancak bugün eleme olmadı.

Gelinim Mutfakta’da Yarı Final sırasında eleme olmayacak!

Nursel Ergin bir kez daha hatırlattı: Orta finalde en çok çeyrek altın toplayan gelinin ayrıca 30 altın bileziği olacak.

3 Şubat Cuma Günü Gelinimin Mutfağında Çeyrek Altını Kim Kazandı?

Mid-Final’in dördüncü gününün kazananı belli oldu: Çeyrek altının sahibi olan gelin bugün en yakın rakibinden 2 puan önde! 3 Şubat Gelin Mutfağım’da haftanın son gününün kazananı kayınvalideler ve Nursel Ergin’den toplam 18 puan alan Özlem oldu.

Rabia, Mid-Final’in dördüncü gününde ilk çeyrek altını kazanarak rekabete girdi!

Gelinin Mutfağında ‘Orta Final’de 16 çeyrek altın kaldı. ?

Gelinim Mutfakta Orta Finalinde İlk Haftanın Çeyrek Altınlarını Kim Kazandı?

İlk kez yaşanan Mid-Final’in ilk haftası sona erdi. Kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışta Merve 2, Rabia, Hasret ve Hatice 1’er çeyrek altın kazandı.

3 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

  • ÖZLEM – 18

  • RABİA – 16

  • HATİCE – 13

  • MARVE – 13

karapinar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu