Haber

Başkan Çolakbayrakdar’dan futbol severlere müjde

Kocasinan Belediyesi’nin 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü hasebiyle başlattığı 2. Mahalleler Ortası Futbol Turnuvası final müsabakası renkli imajlar eşliğinde sona erdi. Turnuvanın finalisti Boztepe Mahalle kadrosunu tebrik eden Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, turnuva sonucunda kazananın Kocasinan olduğunu vurgulayarak, “Mahallelerimiz arasında kaynaşmayı ve kardeşliği pekiştirecek bu güzel etkinliğimizi, bahar ile birlikte tekrar düzenleyeceğiz” dedi.

Kocasinan Belediyesi, Kocasinan İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliğiyle 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla mahalle kültürünü yaşatmak ve kardeşlik duygusunu pekiştirmek amacıyla düzenlediği 2.Mahalleler Arası Futbol Turnuvasında Boztepe Mahallesi şampiyon oldu. Argıncık Spor Tesisleri’nde oynanan final maçına; Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar’ın yanı sıra Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Lideri Memnun Önal, Kocasinan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İsmail İslambay Çelik, muhtarlar ve futbol severler katıldı. Final maçını izleyen Lider Çolakbayrakdar, sportmenlerin ağır ilgisiyle karşılaştı.

Eleme yöntemiyle oynanan turnuva sonucunda şampiyon olan Boztepe ve öbür grupları tebrik eden Lider Çolakbayrakdar, “Turnuvaya katılan bütün ekiplerin emeğine sıhhat. Mahallelerimiz ortasında kaynaşmayı amaçladığımız ve birlik beraberlik içerisinde gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğimizde kardeşlik kazanmıştır. Kocasinan ailesi olarak düzenlediğimiz bu hoş etkinliğimiz, gayesine ulaşmıştır. İnşallah Kocasinan’ımız da başlattığımız bu etkinliğimiz bütün mahallelerimizi de kapsayacak formda devamını sağlayacağız. Kocasinan Belediyesi olarak her alanda hizmet veriyoruz. Bir belediyenin yapacağı işleri en düzgün formda yapıyor ve bir belediye bu işi yapar mı sorusunu sorgulamadan o işi de yapıyoruz. Bilhassa toplumsal faaliyetler konusunda iddialıyız. Burada olduğu üzere her yaş kümesine hitap eden etkinlikler düzenliyoruz. İnşallah bahar ile birlikte daha fazla etkinliklere imza atacağız” tabirlerine yer verdi.

Başkan Çolakbayrakdar, daha sonra turnuvada dereceye giren kadroların kupalarını verdi.

Eleme metoduyla oynanan turnuva sonucunda dereceye giren 4. Grup Yeşil Mahalle, 3. Ekip Yakut Mahallesi, 2. Grup Erkilet Camikebir ve 1. Ekip ise Boztepe Mahallesi oldu. Birinciyi Çanakkale gezisi ile ödüllendirilirken ikinciye eşofman kadrosu üçüncüye ise Kafesinan’da yemek ile ödüllendirildi. Ayrıyeten turnuvaya iştirak sağlayan mahalleler ismine muhtarlara teşekkür plaketi verdi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu