Haber

Hatay’da Uber Taksi…

Küresel teknoloji platformu Uber, Hatay’da şehir içi ulaşımı, taksici esnafını ve bölgedeki yardım çalışmalarını desteklemek amacıyla 18 Nisan 2023 Salı günü uygulama üzerinden faaliyetlerine başlıyor.

Uber, deprem bölgesini desteklemek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. 18 Nisan 2023 tarihinden itibaren tüm Uber kullanıcıları Uber uygulaması üzerinden Hatay’da Uber Taksi çağırabilecek. Uber uygulaması üzerinden yapılan yolculuklarda taksi şoförleri Uber’e herhangi bir hizmet bedeli ödemeyecek.

Uber Türkiye, İsrail, Malta CEO’su Neyran Bahadırlı, Deprem bölgesine destek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hatay’da şehir içi ulaşıma ve deprem sonrası yardım çalışmalarına teknolojimizle katkı sağlamak amacıyla taksilerden hizmet bedeli almadan Hatay’da faaliyetlerimize başlıyoruz.” söz konusu.

18 Nisan’dan itibaren tüm Uber kullanıcıları Hatay’da güvenli yolculuk için Uber Taksi çağırabilecek. Bölgedeki ulaşıma katkı sağlamak ve yardım çalışmalarına destek olmak amacıyla Uber, tüm kullanıcılarına sadece Hatay’da geçerli bir (1) Uber Taksi yolculuğunu 70 TL’ye kadar ücretsiz veriyor. Hatay’daki tüm Uber kullanıcıları, MERHABAHATAY kodu ile ücretsiz seyahat avantajından yararlanabilir.

Kullanıcılarının istedikleri yere dakikalar içinde ulaşmasını sağlayan ulaşım teknolojisi platformu Uber, her yolculukta sigorta savunması, GPS ile seyahat takibi, sürücü kalite kontrol sistemi ve sürücü ve yolcu puanlama sistemi ile her zaman yüksek güvenlik standartları sağlamayı hedefliyor.

Uber uygulaması nasıl çalışır?

1. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin.

2. Şehrin herhangi bir yerinden Uber uygulamasını açın, varış noktanızı girin ve yolculuğunuz için bir taksi çağırın.

3. Uber Taksi’yi uygulama üzerinden takip edin, taksinin sizi almak için kaç dakika sonra geleceğini takip edin ve aracın modelini, plakasını ve sürücüye ait tüm bilgileri takip edin.

4. Uber uygulamasındaki Cüzdan sekmesindeki Promosyonlar bölümüne MERHABAHATAY kodunu ekleyin, Uber Taksi çağırın ve 70 TL’ye varan bedava yolculuğun keyfini çıkarın.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ilichaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu