Haber

Kırklareli’den kısa bir kesit

Vize Belediyesi araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp yaptığı yazılı açıklamada, kış aylarında ilçe yollarının kar ve buzlanma nedeniyle kapanmaması için araç filolarına kar araçlarını eklediklerini belirtti.

Daha hızlı hizmet vererek kazanç sağlayacaklarına inandığını belirten Özalp, şöyle konuştu:

“İlçemizde, köylerimizde ve çevremizde kar nedeniyle kapanan yolların açılması için daha etkin mücadele edeceğiz. Önceki yıllarda karın etkili olduğu dönemlerde yol ve sokakların açılmasında sıkıntılar yaşandı. İnşallah bir aksilik olmaz. bundan sonra böyle sorunlar olmaz. Aracımızın ilçemize ve belediyemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Elektrik kesintisi

Kırklareli’nde iki köy ve bir mahallede elektrik kesintisi olacak.

TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında 3 Şubat Cuma günü Vize ilçesine bağlı Düzova ve Hasbuğa köyleri ile Babaeski ilçesine bağlı Büyükmandıra beldesine bağlı Hürriyet Mahallesi’ne bir süre daha elektrik verilmeyecek.

Söz konusu kesintiler 09.00-18.00 saatleri arasında uygulanacaktır.

Açıklamada, elektrik kesintilerinden dolayı elektrikli cihazların zarar görmemesi için vatandaşlardan söz konusu saatlerde önlem almaları istendi.

Okul müdürleri toplantısı

Okul müdürleri toplantısı Vize ilçesinde gerçekleştirildi.

Visa Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 2022-2023 eğitim-öğretim yılının ikinci yarısı eğitim programı ele alındı.

Toplantıda eğitim faaliyetleri ile yürütülen projeler değerlendirildi.

Akdemir yaptığı konuşmada ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade etti.

Öğrencileri geleceğe başarılı bir şekilde hazırlamak için çalıştıklarını belirten Akdemir, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin de hayırlı olmasını diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu