Haber

Perinçek’ten Mehmet Şimşek’in çok konuşulacak yorumu:

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in atamasıyla yeni dönemde hayata geçecek. ekonomi Politikalarından bahsetti. Perinçek, konuyla ilgili dikkat çekici değerlendirmelerde bulundu.

“TÜRKİYE’Yİ BORÇTA YAPILANDIRAN SİSTEMİ YENİDEN UYGULAYACAĞIZ”

Devir teslim töreninde Şimşek’in “Türkiye’nin rasyonel zemine dönmekten başka çaresi yok” açıklamasına ilişkin konuşan Perinçek, “Mehmet Şimşek, onların insanlığa ve dünyaya dayattığı sisteme normlar ve kurallar çerçevesinde döneceğimi söylüyor. dünyanın emperyalist, kapitalist ve finans merkezlerinin belirlediği Sonuç Sayın Babacan’ın, Abdullah Gül’ün ve AK Parti iktidarının 2016-2017’ye kadar Türkiye’de uyguladığı programı ‘Dünya Ekonomisi ile Bütünleşme’ başlığıyla Türkiye’ye getirdi. 1980’de Turgut Özal’ın getirdiği. … ‘Türkiye’yi 500 milyar dolar borca ​​sokan programı yeniden uygulayacağım’ demek bu demektir.” ifadeleri kullandı.

“SEÇİMİ ERDOĞAN KAZANDI AMA PROGRAMI BABACAN VE DAVUTOĞLU YAPACAK”

Perinçek sözlerini şöyle sürdürdü: “Uluslararası normlara uyacağız, rasyonaliteye döneceğiz, makro-ekonomik istikrarı sağlayacağız, makro-makro-finansal istikrarı sağlayacağız, vergiyi tabana yayacağız” programlarıdır. Sayın Babacan ve Sayın Ahmet Davutoğlu’nun. Sayın Tayyip Erdoğan seçimi kazandı ama program Babacan’la ve Davutoğlu’nun programıydı. Dünya Finans Merkezi’ndedir. Yani Sayın Tayyip Erdoğan, Davutoğlu ve Babacan’ın programına döndü. Mehmet Şimşek’le o programa geri döndü.

“MEHMET ŞİMŞEK MANDACI’NIN ALASI”

Mehmet Şimşek, mandaların lideridir. Ön yargımız yoktu. Mehmet Şimşek’in açıkladığı program, mandaların programı. Uluslararası normlara uyacağız. Bu bufalo. ABD ve Dünya Finans Merkezi’nin koyduğu kurallara uyacağız.”

haberbakirkoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu