Haber

11 Mayıs Perşembe Kandilli Rasathanesi ve AFAD Son Depremler Listesi: Deprem Oldu mu?

Ülkemizde her gün irili ufaklı depremler meydana gelmektedir. Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından afet bölgesi ilan edilen yerlerde sık sık artçı sarsıntılar yaşanıyor. Uzmanlar, depremden etkilenen illerde bir süre daha artçı sarsıntıların yaşanacağı konusunda vatandaşları uyarıyor. Kahramanmaraş Göksun’da bugün orta şiddette artçı sarsıntı meydana geldi. Peki, deprem miydi? Nerede oldu? İşte Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın 11 Mayıs Perşembe günü meydana gelen son depremlerinin listesi…

Ülkemizin aktif fay sınırları üzerinde bulunması nedeniyle birçok bölgede irili ufaklı depremler meydana gelmektedir.

6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş Elbistan ve Pazarcık ilçelerinde meydana gelen sarsıntı çevre illerde de hissedildi.

11 ilde büyük yıkıma neden olan bu depremlerin ardından afet bölgesi ilan edilen yerlerde hafif ve orta şiddette artçı sarsıntılar yaşanıyor.

Depremler sadece afet bölgelerinde değil, ülkenin çeşitli yerlerinde de meydana gelmektedir. Kandilli Rasathanesi ve AFAD, ülkemizde ve komşu ülkelerde meydana gelen depremle ilgili bilgileri vatandaşlarla paylaşıyor.

Kandilli Rasathanesi’nin son verilerine göre, sabah erken saatlerde Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

11 Mayıs Perşembe Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Kandilli Rasathanesi SON DEPREM LİSTESİ

11 Mayıs Perşembe AFAD Son Depremler

AFAD SON ZORLUK LİSTESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu