Haber

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları: Cumhuriyet Bayramı şiirleri kısa, uzun, 2, 4, 6 kıta

Cumhuriyet29 Ekim 1923 Kurban Bayramı Cumhuriyet 29 Ekim’in ilanından sonra her yıl 29 Ekim ulusal bayram olarak kutlanıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatil olup ülke genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır. 2020 yılında 97. yılını kutlayan Cumhuriyet ile ilgili şiirler aranıyor. Cumhuriyet Bayramı’nın en güzel açıklamaları haberimizde.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJLARI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı tebrik ediyor, ülkemizde nice güzel günler görmeyi temenni ediyorum…

TürkiyeTürkiye’nin aydın ve cumhuriyetçi çocukları, bu sözde cumhuriyetçilerin gerçek zihniyetini analiz etmekten ve tespit etmekten çekinmeyecektir.

Eğer hükümetlerin eylemleri aykırı ise ve halk itiraz etmez ve hükümeti devirmezse, bütün kusur ve suçlara ortak olmuş demektir.

Dünyada yaşamış ve halen yaşamakta olan milletler arasında demokratik doğmuş tek millet Türklerdir.

Cumhuriyetimizin yeni yılını kutladığımız bu günlerde, büyük umut, inanç ve çabayla geleceğe yürüme azmi ve kararlılığını diliyoruz. “Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.”

Cumhuriyet Bayramı güne coşku ve memnuniyetle uyanmak demektir. Nice mutlu, huzurlu ve sağlıklı 29 Ekim’ler aziz ülkeme ve milletime…

Yirmi dokuz Ekim’i sevinçle karşılıyoruz çünkü bu gün büyük cumhuriyete ulaştık. Mutlu ve şanlı Cumhuriyet Bayramımız.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum.

“Beyler yarın cumhuriyeti kuruyoruz” diyen bir milletin torunları olmaktan gurur duyuyorum. Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyorum.

Cumhuriyetin düşünce, beden ve bilim bakımından güçlü koruyuculara ihtiyacı vardır. Koruyuculardan biri olmanı dilerim. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu