Yaşam

MasterChef Türkiye’de yarışmaya veda eden isim Fatma Nur oldu, Somer Sivrioğlu gözyaşlarına boğuldu

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Elemeye kalan Fatma Nur, Gamze, Burak Kaya ve Tolga hayallerine veda etmemek içi kıyasıya mücadele etti.

FATMA NUR ELENDİ

SOMER SİVRİOĞLU GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Fatma Nur’la konuşurken gözyaşlarına hakim olamayan Somer Sivrioğlu, “Hayat doğduğumuz günden itibaren bize farklı kağıtlar dağıtıyor. Sonra da o kağıtlarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Kimileri daha güzele götürüyor kimileri da dağıtılan bu kartları güzele kullanamayarak daha berbata gidiyor. Senin anlattığın öykülerden yola çıkarak söylüyorum ki sana da fevkalade kartlar dağıtılmamış. Lakin sen bu kağıtları o kadar hoş oynuyorsun ki… Çok hoş bir çaba veriyorsun. Birinci gün buraya geldiğinde söylediklerin beni çok etkilemiştin. ‘Bana bir sürü insan gitme Fatma Nur, rezil olursun, alay ederler dediler’ demiştin. ‘Ben kendimi göstermeye geldim’ demiştin. Artık MasterChef’in 10’uncusundan onu söyleyen herkese hoş bir kapak olsun” dedi.

FATMA NUR: KİMSE BANA KENDİMİ BU KADAR DEĞERLİ HİSSETTİRMEMİŞTİ

Elendikten sonra gözyaşlarına hakim olamayan Fatma Nur ise “Bana çok şey öğrettiniz. Sizi çok sevdim. Elemeden itibaren bir ailemin olduğunu söylemiştim, hakikaten de o denli oldu. Ben aile içinde büyüyemedim ancak siz burada bana ne kadar pahalı olduğumu hissettirdiniz. Kimse bu kadar pahalı hissettirip nazımı çekmemişti. Ayağıma taş takılsa bile bütün grup yanımda oldu. Kalbinizi kırdıysam ve saygısızlık yaptıysam çok özür dilerim. Mesleği bırakmayı düşünmüyorum, buraya kendime bir şeyler katmaya gelmiştim” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu