Teknoloji

Rakipler Bir Arada: Samsung, Apple’ın Yeni Katlanabilir Telefonu İçin Ekran Geliştirecek!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung ile sektörün yeni başkanı Apple’ın özellikle akıllı telefon pazarında yeni bir ürün için yeniden birlikte çalışma kararı aldığı söyleniyor. İddiaya göre katlanabilir telefon pazarının zirvesinde yer alan Samsung, Apple’ın piyasadaki ilk ürünü için ekran üretecek. Detaylar haberde.

Akıllı telefon pazarının iki büyük devi Apple ve Samsung arasındaki kıyasıya rekabet yıllardır sürüyor. Ancak bu onların birlikte çalışmasına engel değildir.

Parça üretiminde sınır tanımayan Samsung, uzun süredir sektördeki birçok rakibi için başta ekran olmak üzere birçok akıllı telefon bileşeni üretiyor. Sizin de iddia edeceğiniz üzere Apple bu rakiplerden biri.

Şimdi ise şirketin güvendiği tedarikçisiyle çok değerli bir proje için el sıkıştığı söyleniyor. Tezlere göre Samsung, Apple’ın yeni katlanabilir iPhone modeli için yeni bir ekran teknolojisi geliştirecek.

Samsung’un katlanabilir akıllı telefon pazarının kurucusu ve başkanı olduğunu düşünürsek Apple’ın önce Güney Kore merkezli üreticinin kapısını çalmasının çok olağan olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca şirketin anavatanındaki bazı inceleme atölyelerinde ortaya çıkan bulgular da katlanabilir iPhone için ekran üretimi söylentilerini doğruluyor.

Ezeli rakibinin katlanabilir akıllı telefon pazarına girmesini sağlayan Samsung’un, 2024 yılından itibaren Apple’ın yeni ekranlarını geliştirmeye başlayacağı iddia ediliyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Samsung’un başkanı olduğu katlanabilir akıllı telefon pazarı için kendi canavarını yarattığını düşünüyor musunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu